حداقل
سرمایه گذاری صبا تامین

سرمایه گذاری صبا تامین


بیانیه چشم انداز

شرکت صباتأمین یک هلدینگ مالی است که با ارائه‏ خدمات در بازارهای مالی در سطح ملی و بین‌المللی، نیازهای مجموعه‏ شستا، هلدینگ‏های تابعه آن و دیگر سازمان‏های بزرگ مقیاس را تأمین می‏نماید.

حضور فعال و مؤثر در بازارهای مالی و کسب بیشترین بازده ممکن در این بازارها با توجه به ریسک‏های موجود و اقتضائات محیطی و نیز نقش ‏آفرینی به عنوان بازوی مالی شستا در هر شرایط از مهم‏ترین اهداف بنیادی شرکت است . برای این منظور صباتأمین در 5 سال آتی با رویکرد حضور موفق در بازارهای مالی هم‏راستا با چشم ‏انداز شستا، با هدف ارتقاء جایگاه شرکت در میان 5 هلدینگ برتر خاورمیانه به جذب و مدیریت منابع مالی مورد نیاز برای برنامه های توسعه شستا مبادرت خواهد ورزید.

ما هم اینک با داشتن منابع مالی مناسب، نیروی انسانی مجرب و توانمند، بازوهای اجرایی فعال در بازارهای مالی، ارتباطات گسترده‏ برون‏ سازمانی و چابکی در تصمیم‏ گیری می‏ کوشیم علاوه بر جذب سرمایه‏ گذاری‏های خارجی، به یک برند معتبر و منحصربه‌فرد در بین هلدینگ‏های مالی خاورمیانه و نیز مشاور حرفه ‏ای در حوزه سبدگردانی تبدیل گردیم. همچنین با ایجاد یک نظام مدون و مؤثر در زمینه‏  مدیریت منابع انسانی و مدیریت ریسک، موجبات اصلاح و بهبود عملکرد شرکت را فراهم آوریم.

صباتأمین در درجه اول یک بنگاه اقتصادی است ولی در ضمن اعتقاد داریم فعالیت‏های اقتصادی باید همراه با قانونمندی، شفافیت عملکرد، پاسخگویی و پای‏بندی به مسئولیت‏های اجتماعی باشدو چنین فعالیتی، حقوق صاحبان سهام را حفظ نموده و شرایط توسعه پایدار را فراهم می‏کند.

آدرس : تهران- ميدان آرژانتين- خيابان احمد قصير- خيابان شهيد احمديان (15)- پلاك 14

تلفن : 88707501 - 021

آدرس سايت : www.sabatamin.ir

پست الكترونيك : info@sabatamin.ir

حداقل

فهرست شرکتهای سرمایه پذیر


کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی