حداقل

تعداد بازدید: 335 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
تأکید شستا بر اصلاح ساختار GMP و دریافت مطالبات 2,600 میلیارد تومانی هلدینگ دارویی

« تأکید شستا بر اصلاح ساختار GMP و دریافت مطالبات 2,600 میلیارد تومانی هلدینگ دارویی»

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی شستا در نشست مشترک مدیران شستا با اعضای هیئت مدیره هلدینگ دارویی تأمین(تیپیکو ) بر بکارگیری همه ظرفیتها جهت دریافت مطالبات 2,600 میلیارد تومانی ازشرکتهای پخش گروه و شرکتهای پخش از مراکز دولتی و غیردولتی و اصلاح ساختار GMP در شرکتهای دارویی هلدینگ تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا ) ، مهندس مرتضی لطفی ضمن استماع گزارش دکتر رضوانی فر مدیرعامل هلدینگ دارویی تأمین (تیپیکو) ، آخرین برنامه های مدون و تدابیر هیئت مدیره شستا را برشمرد و افزود در راستای کاهش هزینه ­ها ، فروش ساختمانهای مازاد و خروج دفاتر مرکزی شرکتهای دارویی از تهران تا کنون 14 ملک آماده مزایده شده است که 3 ملک بصورت قطعی در حال واگذاری است.

وی به برنامه فروش شرکت شیرین دارو در راستای خروج از بنگاه داری اشاره کرد و گفت ادغام دو شرکت کلرپارس وفرآیندگستر در دستور کار است و اقداماتی لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شستا با تأکید بر انتصاب اعضای هیئت مدیره شرکتها از درون مجموعه و از نیروهای متخصص و جوان تصریح کرد: بحث افزایش سرمایه شرکتهای تحت پوشش، پیگیری پروژه های نیمه تمام و راهکارهای برون رفت از مشکلات شرکت بازرگانی داروپخش از مهمترین موارد مورد توجه در شستا و هیئت مدیره تیپیکو است.

مهندس لطفی با اشاره به اینکه شستا در خصوص وصول مطالبات به شدت حساس است و در این زمینه باید همه ظرفیت­ها وتلاشها بکار گرفته شود، گفت برای اصلاح ساختار GMP  درشرکتهای دارویی حدود 200 میلیارد تومان بودجه درنظر گرفته شده است و هلدینگ تیپیکو باید در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیرعامل شستا با تأکید بر توجه جدی به مقولیه مسئولیت های اجتماعی و آینده پژوهی و بحت R.D افزود هیئت مدیره هلدینگ تیپیکو باید ضمن چاره اندیشی درباره موارد یاد شده در زمینه اتخاذ برون رفت از مشکلات اخیر برجام ونوسانات ارزی نیز کمیته ای را تشکیل و با دقت نظر گامهای درست و پیش بینی های لازم را صورت دهند.

دکتر رضوانی فر مدیرعامل هلدینگ دارویی تأمین در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی مبسوط آخرین اقدامات هلدینگ و برنامه های آتی آن را تشریح کرد.

همچنین معاونان و مدیران عالی شستا و سایر اعضای هیئت مدیره هلدینگ دارویی تأمین نیز در این جلسه نقطه نظرات ودیدگاههای خود را درباره مسائل مطروحه اعلام کردند.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی