حداقل

تعداد بازدید: 211 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
دکتر ربیعی تصریح کرد؛ "«شستا» توسعه‌گر، سالم و پیشرو در خدمت توسعه ملی و ذی‌حق‌ترین جا برای واردات است"

دکتر ربیعی تصریح کرد؛
"«شستا» توسعه‌گر، سالم و پیشرو در خدمت توسعه ملی و ذی‌حق‌ترین جا برای واردات است"
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ذیحق‌ترین جا برای واردات شستاست، گفت: کدام شرکت را در ایران سراغ دارید که 50 میلیون ذینفع داشته باشد و سودش را میان آنها تقسیم کند.
وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه باید با تحقیق صحبت کنند، به یکی از برنامه‌های تلویزیونی اشاره کرد و افزود: متاسفم که در یک برنامه زنده تلویزیونی یک نفر که معارف خوانده در مورد حوزه ارز و اقتصاد اظهار نظر می‌کند.
دکتر ربیعی در توضیح ماجرای واردات گوشی همراه توسط یک شرکت وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی اظهار کرد: میزان واردات انجام شده درصد بسیار کمی از مجموعه بود که در سال گذشته و با نرخ آزاد همان سال صورت گرفته است بطوریکه متوسط نرخ فروش آنها بسیار پایین بود.
وی با طرح این سوال که کدام شرکت را در ایران سراغ دارید که ۵۰ میلیون ذینفع داشته باشد، خاطر نشان کرد: شستا سه شرکت بزرگ در حوزه مخابرات رایتل، شمس تامین و IBM سابق را دارد بنابراین ذیحق ترین جا برای واردات شستاست چراکه سود آن بین ۵۰ میلیون نفر تقسیم می‌شود.
دکتر ربیعی ادامه داد: آن کسی که ارزان می‌خرد و گران می‌فروشد باید محاکمه شود طرح این مسائل برای به فراموشی سپردن آن افراد است در واقع متخلفان اصلی فراموش می‌شوند و درباره چنین جایی که سود آن به توده‌های میلیونی می‌رسد ابهامات عجیبی مطرح می‌شود. شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی شرکتی پیش‌رو، توسعه‌گر، سالم و در خدمت توسعه ملی است و مجموعه فعالیت‌های اقتصادی آن حتما در خدمت توده‌های مردم است. ضمن اینکه امروز نامه بانک مرکزی در این زمینه به مراجع قضایی ارسال شد و ثابت شد که قطعا از ارز 4200 تومانی هیچ استفاده‌ای نکرده است.printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی