حداقل

تعداد بازدید: 385 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
در پایان سفر هیات تجاری عمان به ایران توافق شد: شستا ، محصولات مورد نیاز عمان را تامین می کند

در پایان سفر هیات تجاری عمان به ایران توافق شد: شستا ، محصولات موردنیاز عمان را تامین می کند

در جریان دیدار مقامات تجاری عمان با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در تهران دوطرف در خصوص توسعه همه جانبه همکاریها و تامین کالاهای مورد نیاز عمان بوسیله هلدینگهاوشرکتهای تابعه شستا به توافق رسیدند و قرارداد همکاری امضا کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) ، هیات تجاری عمان به سرپرستی آقای سیف الصالحی مدیر یکی از بزرگترین هلدینگهای عمان به نام مدینه الزرقاء ، ضمن بازدید از ظرفیتها و توانمندیهای مجموعه شستا با مهندس مرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.

مدیرعامل شستا ضمن بیان روابط تاریخی ایران و عمان به توانمندیها و ظرفیتهای موجود در شستا اشاره کردو از آمادگی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی برای تامین نیازهای کشور عمان که در مجموعه های تحت پوشش شستا تهیه و تولید می گردد خبر داد.

مهندس مرتضی لطفی با تبیین ظرفیتها و تنوع محصولات تولیدی گروه شستا خاطر نشان کرد شستا با دارا بودن7 هلدینگ و بیش از 270 شرکت تابعه صدها قلم کالا در زمینه های مختلف ازجمله نفت ، گاز، پتروشیمی ، دارو ، سیمان ، کالاهای معدنی ، فولاد و ... تولید و به دهها کشور جهان صادر می کند.

آقای سیف الصالحی مدیر هلدینگ مدینه الزرقاء عمان نیز به نیازمندیهای بازار عمان و امکانات مناسب این  کشور برای سرمایه گذاری مشترک و صادرات به برخی از کشورها در همسایگی خود  اشاره و از سفر به ایران و بازدید از مجموعه بزرگ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ابراز رضایت و خرسندی کرد.

وی با معرفی هلدینگ مدینه الزرقاء و امکانات مناسب کشور عمان ، خواستار تامین نیازهای مردم عمان و پوشش مناسب بازارهای همجوار این کشور از طریق شستا شد.

در پایان این دیدارتفاهم نامه همکاری مشترکی بین دو طرف منعقد شد.این تفاهم نامه در برگیرنده موضوعاتی همچون تامین محصولات مختلف مورد نیاز بازار عمان توسط هلدینگها و شرکتهای تحت پوشش گروه شستا، امکان دپو و نگهداری کالاهای ایرانی به منظور صادرات مجدد به کشورهای آفریقایی از بنادر عمانی ، بهره مندی از ظرفیتهای بندری و لجستیکی درعمان است.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی