حداقل

تعداد بازدید: 337 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
تقدیر مدیرعامل شستا از عملکرد ایرانول

مدیرعامل شستا ضمن تقدیر از عملکرد ایرانول:

ایرانول در اکثرشاخص‌ها رشد خوبی داشته است

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در آبادان ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت شرکت نفت ایرانول گفت: ایرانول طی سال‌های اخیر در اکثرشاخص‌ها رشد خوبی داشته است.

دکتر محمد رضوانی‌فر در شورای مسئولان پالایشگاه روغن‌سازی آبادان که با حضور مخدومی مدیرعامل تاپیکو برگزار شد، گفت: روند رشد ایرانول در اکثر شاخص‌هاخوب است و باید با جدیت ادامه یابد.

مدیرعامل شستا  ضمن تقدیر از مدیریت اسحاقی، مدیرعامل ایرانول که توسعه همه جانبه‌ای را در این شرکت انجام داده است، گفت: شرط بقای هر شرکتی داشتن طرح‌های توسعه‌ای می‌باشد و مطمئنا این شرایط سخت فعلی نیز می‌گذرد و شرکت‌هایی که طرح‌های توسعه‌ای اجرا کنند در آینده موفق‌تر خواهند بود.

دکتر رضوانی‌فر بر توجه ویژه به طرح‌های توسعه‌ای، HSE، توسعه همه‌جانبه منابع انسانی و پیگیری جدی پرونده‌های حقوقی تاکید کرد و خواستار استفاده از روش‌های نوین در بازاریابی محصولات شد.

وی کاهش خام‌فروشی روغن پایه در ایرانول با هدف افزایش محصول نهایی و سود در سال‌های اخیر را استراتژی درست و مناسبی دانست و گفت: افزایش سهم بازار و افزایش ۶۰ درصدی فروش ریالی ایرانول در ۹ ماهه امسال نسبت به سال قبل نشان از استراتژی مناسب این شرکت است و باید در جهت تداوم این روند گام برداشت.

در این دیدار عیسی اسحاقی، مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیزگزارشی از عملکرد شرکت نفت ایرانول طی پنج سال اخیر ارائه داد و گفت: خوشبختانه باتدوین استراتژی ۱۴۰۴ ایرانول در ۹ ماهه سال جاری بیش از ۴۰ درصد نسبت به سال قبل روغن موتور فروخته است و این عامل باعث افزایش ۶۰ درصدی سود شرکت نسبت به سال گذشته شده است.

وی تاکید کرد: طی پنج سال اخیر با برنامه‌ریزی انجام شده رکورد تولید، فروش، صادرات، سود و فروش محصول نهایی را از اول تاسیس ایرانول تاکنون شکسته‌ایم. 


همچنین رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا و مخدومی مدیرعامل تاپیکو از پالایشگاه روغن‌سازی آبادان و مجتمع صنعتی "بریم" که پس از۳۶ سال تولید روغن موتور در آنجا انجام شد،بازدید کردند.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی