حداقل

تعداد بازدید: 185 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
با حضور وزیر کار؛ طرح های بیمارستان غرضی اصفهان افتتاح شد

شریعتمداری از افزایش 20 درصدی متوسط دستمزد کارگران
تمام خدمات ملکی سازمان تامین اجتماعی خبرداد و گفت: پس از پیروزی انقلاب توجه به دستمزد کارگران روند رشد و توسعه خود را طی کرده است.
دولت در لایحه بودجه سال 98 افزایش 20 درصدی متوسط دستمزد کارگران را تصویب کرده است.
طرح استاندارد سازی اورژانس بیمارستان غرضی اصفهان افتتاح شد

طرح استانداردسازی و توسعه بخش اورژانس بیمارستان دکتر غرضی اصفهان با اعتبار 3.7 میلیارد تومان هزینه افتتاح شد؛ این بخش در 2100 متر مربع زیربنا مجهز به 33 تخت اورژانس است.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حاشیه آیین افتتاح اورژانس بیمارستان دکتر غرضی اصفهان با اشاره به اینکه مردم امسال به دلیل نوسان قیمت ها با مشکلات معیشتی روبرو بودند گفت: با مذاکرات صورت گرفته با کارفرمایان مقرر شده خدمات بیشتری به این قشر تلاشگر ارائه شود.
محمد شریعتمداری با بیان اینکه تلاش دولت در کم کردن فاصله حداقل معیشت با حداقل دستمزد کارگران است، افزود: با مذاکرات صورت گرفته با مجلس شورای اسلامی در جریان تصویب لایحه بودجه 98، قرار است به افرادی که درآمد ثابتی دارند توجه بیشتری شود که برخوردی از حداقل دستمزد ، سبدهای معیشتی و پوشش بیمه بیکاری از جمله این تسهیلات خواهد بود.
وی با بیان اینکه دو هزار و 200 میلیارد تومان منابع برای 250 هزار کارگر بیکار پرداخت شده گفت: مهمترین برنامه در این راستا قوی تر کردن خدمات بیمه بیکاری است.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه سالانه بیش از 360 میلیون نفر به مراکز تامین اجتماعی کشور مراجعه می کنند گفت : برای افزایش رضایتمندی در این سازمان نظام ارزیابی و سنجش کارکنان را اندازی شده است.

رعایت استانداردهای ایمنی در بیمارستان غرضی اصفهان

رئیس بیمارستان غرضی اصفهان در این مراسم، افزود: این طرح براساس استانداردهای بیمارستان ایمن از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندارد سازی و بازسازی توسعه اورژانس انجام شده است.
علیرضا افقهی گفت: بیمارستان غرضی به عنوان اولین بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی که استانداردهای بیمارستان ایمن در آن رعایت شده قابل معرفی است.
افقهی توسعه و استانداردسازی را از اهداف اجرای این طرح برشمرد و بیان کرد: برای این طرح تاکنون بالغ بر 40 میلیارد ریال و همچنین 26 میلیارد ریال هزینه ساختمانی و حدود 9 میلیارد ریال هزینه تجهیزات پزشکی و حدود 15میلیارد ریال برای وسایل جانبی هزینه شده است.
وی ادامه داد:اورژانس این بیمارستان با 2 هزار و 200 مترمربع مساحت دارای 30 تخت بیمارستانی و بخش هایی از جمله ایزوله و بستری موقت را داراست.

وی اظهارداشت: برای این طرح تاکنون بالغ بر 40 میلیارد ریال و همچنین 26 میلیارد ریال هزینه ساختمانی و حدود 9 میلیارد ریال هزینه تجهیزات پزشکی و حدود 15میلیارد ریال برای وسایل جانبی هزینه شده است.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی