سلیمانی از رشد ۴۱ درصدی پرتفوی بورسی هلدینگ صدرتامین خبر داد:

فروش ۱۶۴۰ میلیارد تومانی در شش ماه نخست سال ۹۸

سه‌شنبه 16 مهر 1398

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین درخصوص عملکرد مالی در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ از فروش۱۶۴۰ میلیارد تومانی و رشد ۳۰ درصد بیش از مقدار پیش بینی شده خبرداد و گفت:درصد پوشش بودجه تولید این شرکت نیز ۱۵ درصد بیشتر از بودجه مصوب شده است.

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین درخصوص عملکرد مالی در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ از فروش۱۶۴۰ میلیارد تومانی و رشد ۳۰ درصد بیش از مقدار پیش بینی شده خبرداد و گفت:درصد پوشش بودجه تولید این شرکت نیز ۱۵ درصد بیشتر از بودجه مصوب شده است.    .

غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در گفت‌وگو با شستا رسانه به تشریح عملکرد شش ماه اول سال جاری پرداخت و گفت: رشد ۴۲ درصدی ارزش پرتفوی بورسی هلدینگ صدرتامین طی ۴ ماه گذشته رشد داشته است و  ارزش پرتفوی بورسی این هلدینگ در مهرماه ۱۳۹۸ به رکورد تاریخی ۱۰ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است و بازدهی ۵۵ تا ۲۶۲ درصدی سهام زیرمجموعه هلدینگ تاصیکو در بورس و فرابورس ایران در شش ماه نخست امسال محقق شده است. 
سلیمانی همچنین ضمن اشاره به استراتژی این شرکت در تولید محصولات داخلی گفت: نهضت داخلی سازی در ذوب آهن اصفهان با تولید ریل تبلور پیدا کرده و لیست قطعاتی که وارداتی است در تمام شرکت های هلدینگ آماده شده تا با کمک معاونت علمی و شتاب دهنده و فراخوانی که منتشر می شود ، بومی سازی شوند. 
وی دو برابر کردن EPS را یکی  از سیاست‌های کلی این هلدینگ دانست وگفت: اولین شتاب دهنده تخصصی معدن و صنایع معدنی هستیم و همچنین صادراتی کردن۳۰درصد از تولید را در برنامه داریم. 
مدیرعامل هلدینگ صدر تامین اظهار داشت: به دنبال ایجاد زنجیره تامین در خود بنگاه و تامین مواد اولیه و زیرساخت در شرکت‌های تابعه هلدینگ هستیم که با این کار ارزش افزوده محصولی ایجاد شود و ‌جلوی خام فروشی گرفته شود. 
شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، یکی از هلدینگ‎های  شستا است که۱۳ شرکت مدیریتی و ۱۲ شرکت غیر مدیریتی در زیر مجموعه خود دارد و در اردیبهشت امسال برای اولین بار سهام این هلدینگ در بازار بورس عرضه شده است.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست