ملکوتی خواه در نشست شورای ارتباطات شستا :

شاهد پوست‌اندازی در روابط‌عمومی‌های شستا هستیم

پنجشنبه 18 مهر 1398

جلسه شورای ارتباطات شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی روز چهارشنبه هفدهم مهرماه با حضور محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات مدیره شستا برگزار شد.

جلسه شورای ارتباطات شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی روز چهارشنبه هفدهم مهرماه با حضور محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات مدیره شستا برگزار شد.
به گزارش شستا رسانه، ملکوتی‌خواه در این جلسه ضمن بر شمردن اولویت‌های اصلی در دوره جدید فعالیت‌های این شرکت شامل جوانگرایی، فسادستیزی و شفافیت گفت: امروز بدون حضور قوی و موثر روابط عمومی‌ها و ارتباط مستمر آنها با راس هرم سازمان دستیابی به اهداف ترسیم شده در این حوزه ‌ها ممکن نخواهد بود.
ملکوتی خواه در ادامه حضور قوی در فضای مجازی، کیفیت بالا و سرعت عمل را به عنوان شروط سه‌گانه بقای روابط عمومی‌ها در جامعه امروز معرفی کرد و افزود: معتقدیم مدیران روابط‌عمومی باید جایگاه خویش در سازمان  بدست آورند. راس هرم سازمان باید به صورت روزانه با مدیران روابط عمومی در تماس باشند. ما در شستا با رسانه آشتی کرده‌ایم و شرکت‌های تابعه ما هم باید همین رویه را در قبال رسانه اتخاذ کنند.
عضو هیات مدیره شستا در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به موضوع شفافیت در سه حوزه  شفافیت در ارائه اطلاعات، نظیر صورت‌های مالی، معرفی اعضای هیات مدیره، شفافیت در فرآیندها نظیر واردات کالا، مناقصات و مزایده‌ها، شفافیت در اختیارات و مسئولیت‌ها از مدیران روابط عمومی شرکت‌های شستا به عنوان سفیران شفافیت خواست که در حوزه‌های فوق الذکر با تمام توان تلاش نمایند.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست