بازدید مدیرعامل شستا از سایت سوخت‌رسانی ستاره قشم

یک‌شنبه 13 بهمن 1398

مدیرعامل " شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی "(شستا) از سایت سوخت رسانی (بانکرینگ) ستاره قشم خلیج فارس از شرکت‌های تابعه شستا، در جزیره قشم بازدید کرد.

 به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط‌عمومی کشتیرانی، محمد رضوانی‌فر از "سایت سوخت رسانی ستاره قشم خلیج فارس"، متعلق به "گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران" در جزیره قشم بازدید کرد.

در این  بازدید که با حضور مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و برخی از مدیران ارشد این شرکت صورت گرفت، مدیرعامل شستا در جریان روند فعالیت‌ها در این سایت سوخت‌رسانی به شناورها قرار گرفت و نسبت به آخرین اقدامات صورت گرفته برای در مدار قرار گرفتن این سایت آگاه شد.

مديرعامل شستا در اين بازديد با تأکيد بر لزوم برآورد بودجه مورد نياز به منظور تکميل اين پروژه، خواستار راه‌اندازی هرچه سريعتر سایت سوخت رسانی ستاره قشم خلیج فارس شد.

وی در همین زمینه تصریح کرد: کشتيرانی جمهوری اسلامی ايران هر چه سريعتر با شرکای خارج از گروه و همچنين ساير هلدينگ‌های گروه شستا به منظور سرعت بخشيدن به تکميل اين پروژه  پُر‌اهميت رايزنی کند.

همچنين مقرر شد کشتيرانی جمهوری اسلامی ایران بودجه مورد نياز و راهکارهای مختلف برای راه اندازی پالايشگاه نفت ستاره قشم را در قالب پيشنهاداتی اجرايی و در اسرع وقت ارايه دهد.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست