با حضور ملکوتی‌خواه عضو هیات‌مدیره شستا؛

نمایشگاه توانمندی‌های بومی‌سازی شده شرکت صنایع مس شهید باهنر افتتاح شد

چهارشنبه 30 بهمن 1398

همزمان با روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و با حضور جمعی از مقامات عالی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری صدرتامین و رئیس اتاق بازرگانی کرمان، نمایشگاه توانمندیهای بومی سازی شده مس شهید باهنر افتتاح شد.

به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی تاصیکو؛ در این مراسم محمود ملکوتی خواه، عضو هیات مدیره شستا ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این نمایشگاه در مس باهنر به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شستا بیان داشت: تیم جدید مدیریت مس باهنر آینده‌ای روشن و رو به رشد را پیش رو خواهد داشت و مسیر توسعه‌ای قابل توجهی را به ثبت می‌رساند. 
عضو هیات مدیره شستا افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های مس شهید باهنر را که برای نخستین بار در شرکت‌های زیر مجموعه در دستور کار قرار گرفته است را دلیلی بر حرکت رو به تعالی این شرکت برشمرد.

غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین نیز در مراسم افتتاح این نمایشگاه ضمن تشکر از مدیریت و تمامی کارکنان مس باهنر برای انجام چنین رویداد مهم اعلام داشت امیدواریم شرکت‌های شتاب‌دهنده نیز در کنار انجام این گونه اقدامات بتوانند در شرایط خاص کشور بخش مهمی از مشکلات مجموعه‌های صنعتی را برطرف کنند.

رئیس اتاق بازرگانی کرمان نیز در آیین افتتاح این نمایشگاه، مس باهنر را یکی از افتخارات صنایع استان و کشور برشمرد و اعلام داشت این گونه اقدامات می‌تواند به نوعی به اشتغال و کارآفرینی استان نیز کمک کرده و برای صنایع و معادن استان موجب رونق تولید شود.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست