محمد رضوانی فر، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی( شستا) از شرکت محصولات کاغذی لطیف بازدید کرد

ورود این شرکت به بورس می‌تواند ضمن رفع چالش‌های مختلف، فرصت بی‌نظیری را جهت رشد و توسعه آن فراهم آورد.

شنبه 3 اسفند 1398

مدیرعامل شستا از کارخانه لطیف بازدید و در جریان روند فعالیت‌های از دپارتمان‌های مختلف خط تولید شامل واحد‌های جوهر زدایی ، ماشین کاغذ ، برش و بسته‌بندی و همچین از بخش آزمایشگاه مرکزی کارخانه و انبار های مواد اولیه سلولزی و محصولات قرار گرفت.

به گزارش شستا رسانه به نقل از روابط‌عمومی شرکت محصولات کاغذی لطیف روز پنجشنبه اول اسفند ماه جاری رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا از کارخانه لطیف بازدید و در جریان روند فعالیت‌های از دپارتمان‌های مختلف خط تولید شامل واحد‌های جوهر زدایی ، ماشین کاغذ ، برش و بسته‌بندی و همچین از بخش آزمایشگاه مرکزی کارخانه و انبار های مواد اولیه سلولزی و محصولات قرار گرفت.

وی بیان کرد: حرکت در جهت ورود این شرکت به بورس می‌تواند ضمن رفع چالش‌های مختلف، فرصت بی‌نظیری را جهت رشد و توسعه آن فراهم آورد.

در ادامه ایشان ضمن تاکید به بهره‌برداری شرکت از امکانات هلدینگ انرژی و  خرید برق از این طریق را برای صرفه‌جویی و اقدامات آتی شرکت بسیار ضروری و مهم توصیف کرد.

خشوعی، مدیرعامل شرکت محصولات کاغذی لطیف ضمن ارائه توضیحاتی در مورد ظرفیت و میزان تولید به  موضوع صادرات و ارز‌آوری ناشی از آن و سایر فرصت‌ها و چالش‌های فرا روی شرکت گزارشی ارائه کرد.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست