در شرکت توزیع دارو پخش صورت گرفت،

برگزاری نشست تخصصی افتتاحیه ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت

چهارشنبه 4 تیر 1399

نشست تخصصی افتتاحیه ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه کسب و کار و با حضور تیم ممیزی شرکت در سالن کنفرانس دفترمرکزی شرکت توزیع داروپخش برگزار شد.

به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی توزیع داروپخش، محمدرضا مرادی، مدیرعامل شرکت توزیع داروپخش در این نشست تخصصی ضمن اشاره به سختی پیاده سازی استانداردها در سازمان ها علی‌الخصوص شرکت های توزیع با توجه به پیچیدگی فرآیندها گفت:

لزوم پیشرفت سازمان ها پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و سایر استانداردها در شرکت می باشد و تک تک کارکنان در پیاده سازی نقش مهمی را ایفا می کنند.

در ادامه نشست سیاوش مروج، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار با توجه به متن استانداردایزو ۹۰۰۱ گفت:تعهد مدیریت  ارشد نقش بسزایی در موفقیت سازمان دارد و همچنین از حمایت مدیرعامل شرکت تشکر کردند و گزارشی از نحوه اجرای استاندارد سیستم مدیریت کیفیت در شرکت را ارائه نمودند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های معاونت برنامه ریزی و حمایت مدیریت ارشد سازمان، از سال گذشته کارگاه های آموزشی و جلسات متعددی برای تیم ممیزی شرکت اجرا شده است و ممیزی داخلی شرکت توزیع داروپخش از روز شنبه ۷ تیرماه سال جاری انجام خواهد گردید.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست