رشد حدود ۱.۵ برابری سود خالص گروه صنعتی بارز؛

افزایش ۳۰ درصدی نرخ لاستیک، هزینه‌های تولید را پوشش نخواهد داد

یک‌شنبه 8 تیر 1399

مشرفی گفت:در صورت حمایت از تولید کنندگان است که جهش تولید اتفاق افتاده و عرضه افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن قیمت‌ها پایین خواهد آمد

به گزارش شستا رسانه و به نقل از روابط عمومی تاپیکو؛ علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بازر در مجمع عمومی سالانه این شرکت گفت:گروه صنعتی بارز در سال مالی ۹۸ موفق شد فروش محصولات خود را به ۲.۳۰۷ میلیارد تومان افزایش دهد که به نسبت فروش ۱.۴۹۴ میلیارد تومانی در دوره مشابه سال قبل ۵۴ درصد رشد داشته است.

 سود عملیاتی گروه صنعتی بازر نیز در سال مالی ۹۸ با افزایشی معادل ۱۴۲ درصد، به بیش از ۲۸۹ میلیارد تومان و سود خالص شرکت نیز با افزایش ۱۴۵ درصدی به نسبت سال مالی ۹۷ به رقمی بیش از ۱۸۵ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

علیرغم ممنوعیت صادرات تایر از شهریور ماه ۹۷، تنها در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۷ موفق شدیم ۸۲ درصد از برنامه صادرات کل سال را محقق کنیم.

در صورت حمایت از تولید کنندگان است که جهش تولید اتفاق افتاده و عرضه افزایش پیدا می‌کند و به تبع آن قیمت‌ها پایین خواهد آمد

نیاز بازار ایران به لاستیک ۲۲ میلیون حلقه است که ۲۰ تا ۲۱ میلیون حلقه آن در کشور تولید می شود و در این میان ۴۵ درصد از نیاز بازار ایران را گروه صنعتی بارز تولید می کند و در سبد تولید ما از سبک ترین تا سنگین ترین نوع لاستیک وجود دارد.

اخبار مرتبط

  • نمایش فهرست